Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya
Slide
Slide
Slide
Slide

Spot İkinci El Ofis Takımları

Yeni bir iş yeri açmak çokta kolay bir iş değildir, sektörüne göre harcamaları değişkenlik gösterir bazen planladığınız tutarı geçmektedir. Ofis takımlarının da yenisini almak bazen artı bir harcama kanlı oluşturur. İkinci el ofiz mobilyalarını mağazamızdan secebilir uygun fiyata işletmenize ofis eşyaları alabilirsiniz. Her renk ve modelde ikinciel mobilya eşyası bulunmaktadır. Şık ve yepyeni ofis mobilyaları için bizleri arayın. İşyerinizi kapatmak elinizde bulunan ikinciel ofis eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanı bu eşyalara Doğuş İkinciel  olarak talibiz. İkinci el ofis mabilyalarınızı değerine kapınıza gelip alıyoruz. Bizimle iletişime geçiniz.

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.