Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Tuzla İkinci El Eşya

Tuzla ikinci el eşya alanlar olarak biz sizin için özenle seçiyoruz. Aldığımız çeşitli ve birbirinden farklı ürünleri yine sizin için özenle muhafaza edip sunuyoruz. Biz tuzla 2. el eşya alan yerler olarak İstanbul’da bulunan en farklı, çeşitli, orijinal ve sağlam ürünleri alıyoruz. Bakımdan sonra mağazamızda ve sosyal medyada müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tuzla 2.El Eşya Alan Yerler
Tuzla 2.El Eşya Alanlar
Tuzla 2.el eşya alanlar çekmeceli ranza merdiveninden vitrin takımlarımızdan rengarenk koltuk takımlarından her marka beyaz eşyalara kadar her türlü ev ihtiyacınızı karşılayacak kapasitedeyiz. İki büyük mağazamızda müşterilerimizin gözüne, gönlüne ve bütçesine hitap edecek her türlü eşyayı barındırıyoruz. Biz 2.El Eşya Alanlar Tuzla olarak müşterilerimizin acil ihtiyacı olursa ve o anlık elimizde beğendiği ya da istediği fonksiyonlara sahip ürün yoksa anında tedarik edip müşterimizi memnun ediyoruz. Ayrıca müşterimizle irtibatı kesmiyoruz. Her ihtiyacı olduğunda zamanla tanıdığımız müşterimizin zevkine ve bütçesine göre ürünü tedarik ediyoruz. Bunları yaparken de kendimizi geliştiriyor, sürekli yeniliyoruz. Yeni müşterilerle tanışıyor ve her alım satım işleminde ailemizi büyütüyoruz.

Tuzla 2.El Eşya Alan Yerler
Ev hanımlarımızdan, bekarlara öğrencilerden yeni ofis açmış işletmecilerimize her ihtiyaca göre Tuzla 2.el eşya alan yerler olarak müşterilerimizi memnun etmeye çabalıyoruz. Ev hanımlarımızın estetiğine, öğrencilerimizin bütçesine, yeni iş kuran işletmecilerimizin dayanıklı mallar arayışına özen gösteriyor ve herkesin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz. Bizimle sosyal medyadan, Whatsapp ile ya da internet sitemiz üzerinden irtibata geçtiğiniz an sizi tanımaya başlıyoruz. 2.el eşya alanlar Tuzla olarak sizi tanıyor, bütçenizi ve zevkinizi analiz ediyoruz. Ne denli kaliteye baktığınızı sorgulamıyoruz çünkü kalitesiz ürünü mağazamıza ve haliyle sosyal mecralarımıza sokmuyoruz.

Tuzla İkinci El Eşya Alım Satım
Size verdiğimiz değeri sosyal medyayı inceleyerek ürünlerimizden görebilirsiniz. Her biri özenle seçilmiş, kaliteli, estetik açıdan zevkinize hitap eden, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanılabilirliği olan ürünler. Biz tuzla ikinci el eşya alım satım yapanlarca en önemli önceliğimiz ürünlerimizin ve personelimizin müşterilerimizce olan ilk izlenimlerdir. Kaliteli ürünler barındıran kaliteli bir mağaza olduğumuz ilk izlenimde anlaşıldığı için içimiz çok rahat. Siz de alım satım ailemize katılmak istiyorsanız durmayın hemen bizimle iletişime geçin.

  • Görüntüleme: 388

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.