Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Sultanbeyli İkinci El Eşya

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar olarak biz her türlü eşya satma işini sizin için yapıyoruz. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar kullanmadığınız eşyaları değerine kapınızdan alıyor ve isterseniz size yepyeni ürünler sunuyoruz. Üstelik yerine gelen eşyalarınız daha modern ve dayanıklı oluyor. Ve odanızda daha ferah bir görünüm sağlıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını bize Whatsapp’dan atmak. Daha sonra Whatsapp’dan sizinle ürün hakkında detaylı görüşüyoruz. Eğer ürününüzü satın almak istiyorsak sizinle bu sefer fiyat konusunda konuşuyoruz. Bu konuda da anlaşmaya vardıktan sonra sizin için uygun bir zamanda ürününüzü evinizden almaya geliyoruz. Eğer evinizde karşılaştığımız ürün birebir aynısı ise ürünü özel araçlarımıza titizlikle taşıyoruz. Devamında ise ürünün konuştuğumuz ücretini nakit olarak size teslim ediyoruz. Bu ücret ürünün tam değerinde oluyor. Ne eksik ne fazla. Size de evde çürümeyi bekletmeden kazanca çevirdiğiniz bu parayı harcamak kalıyor.

Sultanbeyli 2.El Eşya Alan Yerler
Sultanbeyli 2.el eşya alan yerler
Sultanbeyli 2.El Eşya Alan Yerler olarak iki büyük mağazamızla yetinmedik, sosyal medya ve internet aracılığıyla tüm Türkiye’ye açıldık. Bunu da ürünlerinize kıymet veren, müşterilerini her şeyin önceliğinde tutan, sattığı mallar kadar aldığı mallara da önem veren bizlerle tanışın diye yaptık. Ve siz değerli müşterilerimizin çevrenize değerinin çok altında satıp pişmanlık duyduğunuz ürünleri sizin için almaya geldik. Ürünlerinizi değerine aldığımızın ve pişmanlık duymayacağınızın garantisini veriyoruz. Bununla beraber etrafınızda olanla yetinip zevkinize, bütçenize uymayan ürünleri mecburiyetten alıp evinize koyduğunuzu biliyoruz. Daha sonradan bu ürünlerden pişmanlık duyup evinize hiç yakıştıramadığınızın da farkındayız. Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar işte tam bu nedenle sizin için Türkiye’ye açıldı. İkinci El Eşya Alanlar Sultanbeyli eşyalarınıza istediğiniz mantıklı fiyatları vermeyi vaat ediyor.

Sultanbeyli 2.el eşya alanlar
Sultanbeyli 2.El Eşya Alanlar olarak her zevke ve her bütçeye uygun ürünleri bünyemizde barındırıyoruz. Ki her müşterimiz için ürünümüz bulunsun. Çünkü biliyoruz ki her insanın isteği, zevki bütçesi farklıdır. Kimimiz dayanıklılığa ve sağlamlığa önem verirken kimimiz estetiğe ve güzelliğe önem veriyor. Kimimiz ikinci el olsun diyor kimimiz sıfır ürün istiyor. Kimimiz sağlam ve ucuz olsun derken kimimiz çok ender bulunan bir parça istiyor. İşte biz Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar olarak sizi sadece çevrenizdeki ikinci el eşya alan ve satan yerlerden kurtarıyoruz. Bünyemizde en çeşitli sıfır ve ikinci el eşya ürünlerini barındırıyoruz. Türkiye’nin en çeşitli, en dayanıklı ürünlerini bulunduran en geniş kapsamlı ve en güvenilir mağazası biziz.

  • Görüntüleme: 415

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.