Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Silivri İkinci El Eşya

Uzaklık kavramını ortadan kaldırıyoruz. Ve sizlerin her türlü ihtiyacında anında destek sağlıyoruz. “Silivri çok uzak, aradığımı bulamıyorum, beğendiğim ürünü buraya kadar getirmezler” dertlerine son. Bu sorunlar artık sizin için birer hayal. Çünkü artık biz Silivri İkinci El Eşya Alanlar buradayız. Çeşit ve kaliteli ürünlerinizle, güçlü alt yapınızla, dinamik personelimizle her daim sizin yanınızdayız. İşte tam da bu noktada sizler için uzaklık kavramını artık sadece bir kelime. Biz her daim sizin için burdayız ve olacağız.

silivri 2.el eşya alan yerler
Silivri İkinci El Eşya Alan Yerler
Biz Silivri ikinci el eşya alan yerler olarak sizin yüzde yüz istediğiniz ürünü size sunmadan asla pes etmiyoruz. Başka şirketlerin sarf ettiği cümleleri bizde asla duyamazsınız. Çünkü bir Türkiye’nin en kapsamlı mallarını bulunduran, müşteri odaklı tek firmayız. Bu nedenle sizler ne tür ürün ararsanız arayın bu ürünü kesinlikle bizde bulabilirsiniz Ola ki en ufak bir yerine beğenmediniz. Hiç problem değil. Ürünü sizin isteğiniz doğrultusunda yeniden bakıma sokuyoruz. Ya da hiç olmadı istediğiniz birebir ürünü yılmadan usanmadan bütün Türkiye’de arıyor ve buluyoruz.

Silivri İkinci El Eşya Satanlar
Bizler Silivri ikinci el eşya satanlar olarak her daim sizin için ve sizinle birlikte çalışıyoruz. Bu nedenle bizler sadece aldığımız ürünlerle değil sattığınız ürünlerle de yakından ilgileniyoruz. Çünkü bu vesileyle Sizler ve sattığımız ürünler bizim ailemize katılıyor. Biz ailemize katılan ürünlerimize de müşterilerimize de en kaliteli hizmeti sunmaktan büyük bir zevk duyuyoruz. Bu zevki o kadar büyük ki ikinci el eşya alanlar olarak en birinci önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti. Bu memnuniyetinde yeri çok büyük çünkü sonucunda ürün olarak ve müşteri olarak kocaman bir aileye sahip oluyoruz. Hocam işlemci ne olursa olsun biz daima sizin arkanızdayız. İster ailemizdeki ürünü kendi evinize alın. İsterseniz evinizdeki ürünü ailemize katılın. Amaç ne olursa olsun. Bizim ailemize katılan siz değerli müşterilerimiz için bizim tek amacımız sizin memnuniyetiniz.

Silivri de ikinci el eşya aldığımız ürünler;
• İkinci El Elektronik Eşyalar (ütü, süpürge, ses sistemi, cep telefonu, bilgisayar, laptop, pc, kulaklık, hoparlör)
• İkinci El Televizyonlar(led tv, lcd tv, oled tv, smart tv, plazma tv, fhd, qled, 4k Uhd tv, curved uhd)
• İkinci El Beyaz Eşyalar(çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, Buz Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Fırın, Mikrodalga Fırın , Midi – Mini Fırın, Derin Dondurucu, Çöp Öğütücüler, Set Üstü Ocak, Su Sebili)
• İkinci El Koltuk Takımları(Modern, Yataklı, Chesterfield, Klasik, Premium, Ekonomik, Mekanizmalı, Retro, Country)

• İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alanlar
• Antika Eşyalar (Dikiş Makinesi, Gramofon, Kitap, Kilim, Daktilo, Şamdan)
• İkinci El Yemek Masası Takımları (ortadan açılır, masa tablası ortadan açılan, sabit masa, yandan açılır vs.)
• İkinci El Ofis Mobilyaları (çalışma masası, yönetici koltuğu, modern ofis takımı, 3.lü bekleme koltuğu, toplantı masası, çalışma koltuğu, ofis kanepeleri, ofis makam takımı, workstation, ofis mobilyası, )
• İkinci El Mobilyalar (Oturma Odası, Yatak Odası, Genç Odası, Antre Hol, Yemek Odası, Çalışma Odası, Mutfak, Bebek Odası)

  • Görüntüleme: 543

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.