Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Sarıyer İkinci El Eşya

Sarıyer ikinci el eşya satan yerler aradığınız karşınıza çıkan en temiz ve en kaliteli 2. El eşyaları satan tek ikinci el eşya firmasıyız. Ucuza ikinci el eşya satışlarımız 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ucuz 2. El eşyanın tek adresiyiz. Sarıyer ikinci el eşya alan yerler ya da Sarıyer ikinci el eşya satan yerler arıyorsanız hemen bize ulaşın. Uzaktan aileniz kalmaya gelecek ama onları ağırlayabileceğiniz yemek odası takımına mı ihtiyacınız var? Misafirleriniz size geldiğin de onların gönlünü hoş tutabileceğiniz göz zevklerini renklendirebileceğiniz ikinci el yemek odası takımına sahip olmak için bizi arayın yeter. Sarıyer 2. El eşya alan yerler ya da Sarıyer 2. El eşya satan yerler olarak bir numaralı ikinci el eşya hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer ikinci el eşya alan yerler

Sarıyer ikinci el eşya alan yerler veya Sarıyer ikinci el eşya satan yerler arıyorsanız en kaliteli en ucuz 2. El eşyaların satıldığı en kaliteli spot eşya mağazasını buldunuz demektir. Sarıyer de ihtiyacınız olabilecek her türlü 2. El eşyalar için bize ulaşabilirsiniz. Misafirlerinizi bizden aldığınız ikinci el yemek odası takımı ile ağırlayabilir üstüne de bizden aldığınız ikinci el mobilyalar da çaylarınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Kız arkadaşınızı eve çağırdığınız da mısır patlatıp film izleyebileceğiniz sıfır kalitesin de ikinci el lcd ekran televizyon için bizi arayabilirsiniz. Sizler ayaklarınızı uzatıp filminizi izlerken bizler de sizlere verdiğimiz kaliteli 2. El eşya hizmetinden memnun kalacağız.

Sarıyer ikinci el eşya alanlar ya da Sarıyer ikinci el eşya satanlar olarak ucuz ve kaliteli ikinci el eşyanın tek adresi biziz. Sıfır kalitesin de ikinci el eşyalara ulaşmak bizimle hayal değil. Sarıyer ikinci el eşya satışlarının tek adresi biziz. İkinci el eşyalar için bize ulaşın. Kaliteli ucuz ve az kullanılmış ikinci el eşyaları almak isterseniz bizi arayın. Sarıyer ikinci el eşya alan yerler ya da Sarıyer ikinci el eşya satan yerler olarak bir numaralı 2. El eşya hizmeti veriyoruz. İkinci el eşyalar için bizi arayın yeter.

  • Görüntüleme: 402

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.