Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Sancaktepe İkinci El Eşya

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar olarak iki büyük mağazamızla yetinmedik. Çünkü biz diğer bütün ikinci el eşya alan yerlerden farklı olduğumuzu biliyorduk. Bunun bilincinde olduğumuz için siz değerli müşterilerimizi düşünerek bir yola koyulduk. Personellerimizle toplandık ve konuştuk. Türkiye’deki en geniş kapsamlı mağaza olduğumuzdan ve en çeşitli,en kaliteli ve en modern ürünleri bünyemizde barındırdığımızdan bahsettik. Bir şeyi fark ettik, bu kadar geniş kapsamlı bir şirket olduysak neden bizi sadece mağazamıza gelebilen yakın çevredeki insanlar tanısın ki ?

Bizdeki kaliteli ürünleri neden sadece çevremizdeki müşterilerimiz yararlansın. Tabii ki o müşterilerimiz de çok kıymetli ama sadece o müşterilerimize ayıramayız dedik. Ki zaten İkinci El Eşya Alanlar Sancaktepe olarak bünyemizde o kadar ürün var ki İstanbul’un her yakasına kaliteli, en modern ürünleri yetiştirebiliriz dedik. İnsanlar neden ürünlerini değerinin çok altında satsın. Bizim gibi ürününün kıymetini bilen değerine ürünler alan bir şirket varken dedik. Ve oturup bir planlama sonucu teknolojinin nimetlerinden yararlanmaya karar verdik. Ve bir internet sitesi açmaya karar verdik. Bununla birlikte sosyal medyalarda da boy göstermeye karar verdik..

Sancaktepe 2.El Eşya Alanlar
Sancaktepe 2.El Eşya Alan Yerler Olarak En Kaliteli Ürünler Bizde
Bu vesileyle Sancaktepe 2.El Eşya Alan Yerler olarak internet sitesi ve sosyal medya için iki personel tuttuk. Bu arkadaşlarımız sosyal medyayı ve internet sitemizi her geçen gün yenilediler ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden geleni yaptılar. Diğer yandan ise bizim şirketimizi daha çok insana ulaştırmaya çalıştılar ki bizim gibi değer bilen bir şirketten çok fazla insan yararlansın diye. İstanbul’un bir çok iline ulaştıktan sonra İstanbul dışına çıkıp Türkiye geneline de ulaştılar. İşte bu vesileyle Sancaktepe de oturan siz değerli müşterilerimizin kapısına kadar geldik. Ve işte bu nedenden dolayı 2.El Eşya Alan Yerler Sancaktepe olarak yıllardır bulamadığınız en kaliteli ürünleri bizim şirketimizde buldunuz.

Sancaktepe 2.El Eşya Alanlar
Sancaktepe 2.El Eşya Alanlar olarak bizim tek gayemiz şirketimizi bütün Türkiye’ye tanıtmak. Bu vesileyle ürün satmak ya da almak isteyen değerli müşterilerimiz en kaliteli ve modern ürünleri satın alıp ellerindeki kullanmadıkları ürünü de en değerine satma imkanı sağlıyoruz. İşte bizim tek amacımız bu. Sizin ve çevrenizin kazanması. İsterseniz yeni bir ürüne ihtiyacınız olsun isterseniz de kullanamadığınız bir ürünü satmak isteyin. 2.El Eşya Alanlar Sancaktepe her daim burada ve sizin yanınızdadır.

  • Görüntüleme: 449

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.