Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Pendik İkinci El Eşya

Pendik de oturanlara özel 2. El eşya satışlarımız başlamıştır. Sizlerin de ihtiyacı olabilecek her türlü ikinci el eşyalar için bize ulaşabilirsiniz. Antika meraklılarına özel ikinci el antika eşyaları satıyoruz. Pendik de oturuyor ve antika eşyalara meraklı bir yapınız var ise doğruca bize gelin sizleri ikinci el antika eşyalara hemen ulaştıralım. Pendik ikinci el eşya satan yerler veya Pendik ikinci el eşya alan yerler arıyorsanız geleceğiniz ve ikinci el eşya alışverişi yapacağınız tek firma biziz. Sizlerin de ihtiyacı olabilecek her türlü 2. El eşya için bizi arayabilirsiniz. Kaliteli ikinci el eşyalara sizler de herkesten önce ulaşmak istiyorsanız hala ne bekliyorsunuz hemen bizi arayın ve dilediğiniz ikinci el eşyaya hemen herkesten önce siz sahip olun…

Pendik ikinci el eşya alan yerler

Pendik ikinci el eşya satanlar ya da Pendik ikinci el eşya alanlar fark etmez yapmanız gereken tek şey hemen bize ulaşmak. İster ikinci el eşyalarınızı satmak isteyin isterseniz eviniz de olan eksik eşyaları almak isteyin doğruca bize gelin yeter. Kaliteli 2. El eşyalar için hala ne duruyorsunuz. İkinci el televizyon ya da ikinci el kurutma makinası fark etmez dilediğiniz ikinci el eşya sadece biz de. Hem ucuz hem kaliteli başka hiçbir yer de bulamayacağınız ikinci el eşyalara hemen sahip olmak için acele edin.

Pendik ikinci el eşya alan yerler arıyorsanız eliniz de olan ve artık elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı bize getirin değerinden alalım ve yerine nakit olarak ödemenizi yapalım. Mesela eliniz de olan ve satmayı düşündüğünüz ikinci el antika eşyalar var ise hemen bize getirin ikinci el antika eşyalarınızı değerinden alalım ve başka antika eşya meraklı müşterilerimize hemen hizmete sunalım. Bizim ikinci el eşya firmamızın aracılığı ile sizleri en güzel en özel ikinci el eşyalara kavuşturuyoruz. Hem ucuz hem kaliteli hiçbir yer de bulamayacağınız çok özel fiyatlardan sizlerin hizmetine kaliteli ikinci el eşya sunuyoruz. Sizler de ihtiyacınız olabilecek her türlü ikinci el eşyalar için bizi arayabilirsiniz.

  • Görüntüleme: 456

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.