Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Maltepe İkinci El Eşya

Maltepe ikinci el eşya alanlar size, evinizde sıkıldığınız ya da hiç kullanmadığınız çürümeyi bekleyen eşyalarınızı kapınızdan değerine alıyor. size kazanç sağlıyoruz. Bu ürünlerin bakımını yapıp mağazamızda yeni sahiplerine sunuyoruz. Maltepe ikinci el eşya alanlar olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Maltepe ikinci el eşya alanlar olarak sağlam, kaliteli, eksiksiz, dayanıklı eşyaları sizlere sunuyor. Ve kullanmadığınız ikinci el ya da sıfır eşyaları sizlerden alıyoruz.

maltepe 2.el eşya alan Yerler
Maltepe 2.El Eşya Alanlar Teknolojiyle Birleşen Yeni Noktamız
Ülkemizde teknoloji ve sosyal medya ilerleyen ve gelişmiş bir pazar olmuş durumda. Maltepe İkinci el eşya alanlar olarak 2.el eşya konusunda kalifiyeli ve yenilikçi bakış açısındayız. Cebinizin ve gönlünüzün dostu ikinci el anlayışındayız. Her bütçeye uygun, kemeri çok sıkıştıramayacak, estetik açıdan bütün ürünlere sahibiz. Üstelik siz değerli müşterilerimiz ile alım ya da satım yapıyoruz. Aynı zamanda direk bizim mağazamıza gelme zorunluluğunuz da yok. Oturduğunuz yerden kullanamadığınız eşyalarınız satıp kazanç sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte Maltepe 2.el eşya alanlar olarak sürekli güncel ürünlerimizi
pazara sunmaktayız.

Maltepe 2.El Eşya Alan Yerler
Sosyal medyamızdan ürünlerimizi takip edip beğendiğiniz ürünlerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınızda bir ürün varsa ve sosyal medyamızda onun fotoğrafını göremeyebilirsiniz. Bize istediğiniz ürünü tarif edin. Bu yeterli olacaktır. İsteğiniz doğrultusunda olan ürünü araştırır ve sizin için getirtiyoruz. Maltepe 2.el eşya alan yerler olarak önceliğimiz siz değerli müşterimizin memnuniyeti.Bizler bu durumdan yararlanıp müşterilerimizi sadece alıcı olmaktan kurtarıp satıcı da yapıyoruz.

İkinci el bizim şirketimizin 20 yıllık tecrübesine dayanmaktadır. Ve biz diğer ikinci el eşyacı ve spotçulara nazaran Maltepe ikinci el eşya alan yerler olarak bireysel satışın ve bireysel alışın peşindeyiz. 20 yıllık tecrübeli şirket yapan en önemli şey ikinci el alım satımında ki tecrübemizdir.Devamında müşteriyi anlama yeteneğimiz, titiz ve estetik Maltepe ikinci el eşya yerler olarak evinizde ferah ortam sağlayacak, komşularınızı kıskandıracak ürünlere sahibiz. En kaliteli, titiz, güzel ikinci el eşya alım satım bizde. Maltepe ikinci el eşya alım satım bizden sorulur.

Maltepe İkinci el eşya alanlar, maltepe ikinci el eşya satın alan kişiler, maltepe ikinci el eşya satın alan firmalar. Firmamız İstanbul İkinci El Eşya alımı yapmaktadır. Kullanılmayan veya eskimiş ancak kullanılabilir durumda olan ikinci el koltuk, ikinci el yemek odası takımı, ikinci el beyaz eşyalarınızı yerinizde nakit ücret karşılığında satın alıyoruz.

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar       

Maltepe Merkez, Küçükyalı ve altıntepe semtleri ile Fındıklı, Esenkent, Girne, Adatepe, Esenkent, Bağlarbaşı, Feyzullah, İdealtepe, Cevizli, Altayçeşme ve Yalı Mahallelerine aynı gün içerisinde servisimiz vardır.İkinci El Eşya satmak veya spot eşya satmak istiyorsanız en doğru ve güvenilir adrestesiniz. Sizlere tecrübeli ekibimiz ile ikinci el eşyalarınız değerinde nakit para ile alınmaktadır.Eski bir yerleşim yeri olan Maltepe Merkez mahallelerinde kentsel dönüşüm tüm hızı ile devam ederken yenilenen evlerinizin eski eşyalarına talip olarak hem bütçenize destek oluyor hemde eşyalarınızın ihtiyaç sahibi başka ailelerin kazanmasını sağlıyoruz.

  • Görüntüleme: 458

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.