Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Kadıköy İkinci El Eşya

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar olarak İstanbul Anadolu yakası ikinci el eşya alım satım bizden sorulur. Anadolu Yakasındaki en kaliteli, kullanılabilir, estetik açıdan güzel ürünleri topluyoruz. Rengarenk koltuk takımları, dayanıklı mobilyalar, sağlam beyaz eşyalar bizden sorulur. Bizden ürün almak ya da satmak için tek yapmanız gereken whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşmak. Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğrafını atmanız yeterli. Veya ürün almak istiyorsanız sosyal medyadan sürekli güncellediğimiz ürünlerimizin fotoğraflarına bakmak. İkinci El Eşya Alanlar Kadıköy olarak bize nasıl bir ürün aradığınızı yazarsanız size en uygun ürünü sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Sosyal medyadan da takip ederseniz fotoğraflarımızı görebilirsiniz.

 

Kadıköy 2.El Eşya Alanlar
Ürünlerimizi iki büyük mağazamızda sizlere sunmakla kalmıyor, internet sitemizi de durmaksızın geliştiriyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz bizi tanıyor ve bizimle kolayca irtibata geçebiliyorsunuz. Ayrıca 2.el eşya alanlar Kadıköy Facebook, Instagram, Twitter, Gmail, Youtube gibi bir çok sosyal ağda kendini göstermektedir. Böylelikle her yerden sizinle iletişim kurabiliyoruz ve sürekli güncel ürünlerimizi görebiliyorsanız. Üstelik mağazamızda olan hız gibi sosyal medyamızdan, internet sitemizden ve whatsapp’dan da anında dönüş yapıyoruz. Sosyal medya aracılığıyla alım satım yaptığımız müşterilerimizle irtibatı hiç koparmıyoruz. Birbirimizi sürekli takip ediyor, yeni ürünler alıp satabiliyoruz. Kadıköy 2.el eşya alanlar olarak ürünlerimizi alan müşterilerimiz de bize ürün satan müşterimiz de bizim profesyonelliğimizi ve müşteri öncelikli prensibimizi görüp her daim memnun kalıyor.

Kadıköy 2.El Eşya Alan Yerler
Araştırdık ve iddia ediyoruz ki bu kalitede bu fiyata İstanbul Anadolu Yakasında ürün satan kimse yok. Kadıköy 2.el eşya alan yerler olarak elinizdeki kullanmadığınız fazla eşyaları bu kadar iyi değerlendirip kuruşu kuruşuna size kapıda nakit şekilde değerine veren kimse yok. Sizde bu fırsatı kaçırmayın ve sosyal medyadan ve internet sitemizden takip edin. 2.el eşya alanlar yerler Kadıköy olarak size her konuda, her zaman yardım etmeye hazırız. Tek yapmanız gereken tek şey bizimle Whatsapp dan irtibat kurmanız.

  • Görüntüleme: 354

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.