Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Güngören İkinci El Eşya

Güngören semtin de ikamet edenlerin ve kaliteli ucuz ikinci el eşya arayanların dikkatine birinci sınıf kalite de hizmet veren ikinci el eşyacınız ayağınıza kadar geldi dilediğiniz ve ihtiyacınız olan her türlü ikinci el eşyaya ulaşmak için hemen bizi arayın. Güngören ikinci el eşya alan yerler ya da Güngören ikinci el eşya satan yerler olarak en kaliteli ve en doğru dürüst hizmet veren tek ikinci el eşyacı biziz. Güngören ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı bizden giderebilirsiniz. Çamaşır makinanız bozuldu ve eskisi gibi çamaşırlarınızı güzel yıkamıyor mu? Dert etmeyin bize gelin ikinci el çamaşır makinasına anın da sahip olun çamaşırlarınız eskisinden güzel yıkansın. Sıfırına para vermek yerine sıfır kalitesinde masrafsız az kullanılmış 2. El çamaşır makinası için bizi arayabilirsiniz.

Güngören ikinci el eşya alan yerler

Güngören ikinci el eşya arayanların tek adresi biziz. Güngören ikinci el eşya satan yerler olarak bize gelin lazım olan ikinci el eşyaları arayın bulun ve evinize alın götürün. Güngören de 2. El eşyaların en iyi alım ve satımını yapan tek firmayız. Ucuz 2. El eşya arayanlar doğruca bize gelin. Yalansız bir ikinci el eşya hizmeti almak istiyor ve aldığınız ikinci el eşyadan memnun kalmak istiyorsanız bizi arayın yeter. Güngören ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz en kaliteli ikinci el eşya hizmeti veren tek firmayız.

Güngören ikinci el eşya alanlar ya da Güngören ikinci el eşya satanlar arıyorsanız hemen bize gelin. Güngören ikinci el eşya alanlar olarak bize getireceğiniz artık kullanmadığınız ve elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı sizlerden temin ediyoruz ve yerine nakit olarak paranızı ödüyoruz. Kazançlı çıkmak ve para kazanmak için kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı bize getirin alalım. Örneğin eviniz de artık kullanmadığınız ve yenisini almak istediğiniz ikinci el mobilya takımınız var ise bize getirin değerinden alalım ve size hemen paranızı ödeyelim. İkinci el buzdolabı ya da ikinci el kurutma makinası ihtiyaçlarınız da bize gelebilirsiniz. Bütün ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı hemen karşılıyoruz.

 

Güngören 2.El Eşya Alım Satım Güngören Spot Eşya Alan Yerler Güngören Eski Eşya Alanlar Güngören İkinci El Eşya Alınır Satılır Güngören Antika Eşya Alım Satım Güngören İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Güngören İkinci El Mobilya Alanlar Güngörende Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

  • Görüntüleme: 485

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.