Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Esenyurt İkinci El Eşya

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar teknolojinin ve globalleşen Dünya’nın bilincinde olan büyük bir şirkettir. İşte bu yüzden içinde bulunduğumuz yıl ve teknolojiyle şirketlerin uzak yerlere mesafe gözetmeksizin elinin uzandığının farkındayız. Özellikle gelişmekte olan şirketlerin teknolojiyle çok daha fazla yerlere ulaştığının da farkındayız. Çünkü gelişmekte olan şirketler, kurumsal şirketlere göre daha az kapsama sahiptir ve kendini duyurmak için daha kapsamlı insana ve daha kapsamlı çalışmaya ihtiyacı vardır. İşte bu nedenle bütün bunların bilincinde olan ve gelişmekte olan biz Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar teknolojinin de yardımıyla mesafeleri ortadan kaldırıyoruz. Ve mesafesiz yüzde yüz en orjinal ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Esenyurt 2.El Eşya Alanlar

Esenyurt 2.El Eşya Alanlar
Esenyurt 2.El Eşya Alanlar olarak aldığımız önemli bir karar var. Bu karar ise artık hiçbir müşterimizi mahrum etmemek. Çünkü biz duyuyoruz ve görüyoruz ki insanlar alacakları ürünleri ederinden çok daha fazlaya alırken satacakları ürünleri de ederinin çok altına elden çıkarıyor. İşte biz bu haksızlığa gelemiyor ve artık bu dolandırılmalara bir dur demek istiyoruz. İşte bu nedenden dolayıdır ki şirketçe önemli bir adım attık. Bu adımın en büyük getirisi tabii ki siz değerli müşterilerimiz için. Sizler milyonlar verdiğiniz ama beş para etmez ürünlerle artık vedalaşabilirsiniz. Ya da kullanmadığınız eşyaları sırf ederi o sanım beş kuruşa dağıtmakla da vedalaşabilirsiniz. Çünkü artık biz varız. İster Anadolu Yakasında olun isterseniz de Avrupa Yakasında olun. Mesafelerin artık hiçbir önemi yok. Önemli olan sizlerin uyduruk ürünlere servetler dökmeyip satmak istediğiniz ürünleri de ucuza elden çıkarmamanız.

Esenyurt 2.El Eşya Alan Yerler
Esenyurt 2.El Eşya Alan Yerler gibi bir şirket nerede olursanız olun, sizlerin ayağına kadar gelmekle yetinmiyor üstelik bir de sizlere kâr sağlıyor. Sizin üstünüze düşen görev sadece satmak istediğiniz bir ürününüzün olması ve oturduğunuz yerden bizlerle iletişim kuruyor olmanız. Bunlar dışında sizi asla yormadan size kazanç sağlıyoruz. Nasıl mı ? Çok basit. Sizler başkalarına üç beş kuruşa elden çıkardığınız ürünleri onlara vermeden önce bize fotoğrafını atıyorsunuz. Biz bu ürün hakkında ayrıntılı konuşup bir değer biçiyoruz. Evinize ürünü almaya geldiğimizde ürünün %100 değerini size nakit olarak veriyoruz. Asla sattığınız diğer yerler gibi ürününüzü üç beş kuruşa almıyoruz. Ürününüzün değeri neyse karşılığını mutlaka alıyorsunuz. İstanbul’un sınırlarında olan Çatalca ilçemizde de ürün alım satımı yapmaktayız.

Esenyurtta Aldığımız Eşya Gruplarından Birkaçı Şöyle;
İkinci El Beyaz Eşya,
İkinci El Elektronik Eşya,
İkinci El Koltuk,
İkinci El Mobilya,
İkinci El Yatak odası takımı,
ikinci El Mobilya gibi ürün ve ürün grupları sadece aldığımız ürünlerden birkaçıdır.

  • Görüntüleme: 481

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.