Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Esenler İkinci El Eşya

Esenler İkinci El Eşya Alanlar uzun yıllardır süren tecrübesiyle müşterilerimizin halinden ve ihtiyaçlarından çok iyi anlıyor. Bu nedenle müşterilerimizin hem cebine hem de zevkine uygun en güzel ürünleri bünyemizde barındırıyoruz. Çünkü bizim için en önemli şey müşterilerimizin memnuniyeti. Bu nedenledir ki biz hiçbir müşterimizin karşısında başımızı eğmedik, hiçbir müşterimize mahcup olmadık. Yirmi yıldır alnımız ak, vücudunuz dik bir şekilde bu günlere kadar en iyi ve en güvenilir şekilde geldik. Sizin bize karşı olan bu güvenceyle sırtımızı ailemiz dediğimiz sizlere yasladık ve kendi bölgemizle yetinmeyip İstanbul’un bir çok ilçesine yayıldık. İşte Esenler’deki siz değerli müşterilerimizle de bu vesileyle tanıştık.

 

 

Esenler 2.El Eşya Alanlar


Esenler 2.El Eşya Alanlar ve Alan Yerler Olarak Buradayız
Sizler çarşı çarşı, sokak sokak en kaliteli ürünü en ucuza almak için bütün Esenler’i dolaştınız. Ve bunun için büyük bir çaba sarf ettiniz. Biz bunu farkındayız ve bu nedenden dolayı Esenler dahil İstanbul’un birçok semtine yayıldık. Siz de bu sayede bizi tanıdınız. Bu vesileyle hem çarşı çarşı gezip yorulmadan hem de zarar etmeden bizden en kaliteli ürünü en uygun fiyatta tedarik ettiniz. Ve siz bu alışverişin verdiği hazzı tekrar tekrar yaşamak için her ürün alış ve satışınızda bizimle irtibata geçiyorsunuz. Bizimle her irtibata geçtiğinizde ya ucuza en değerli, en kaliteli, en modern ürünleri satın alıyorsunuz. Ya da kullanmadığınız eşyaları birebir değerine bize satıyorsunuz.

 

 

Biz Esenler 2.El Eşya Alanlar olarak işte bu kadar iddialı konuşuyoruz. Çünkü biliyoruz ki en çeşit ürünler, en kaliteli ve bu kaliteye göre en ucuz ürünler bizde. İşte bu nedenle sadece bölgemizdeki müşterilerimiz bu nimetten yararlanmasın bütün İstanbul yararlansın diye mesafeyi ortadan kaldırdık. Ve Esenler İkinci El Eşya Alanlar olarak bütün İstanbul’a yayıldık. Çünkü uzun süren büyük tecrübelerimiz doğrultusunda kesin ve net konuşuyoruz. Müşterileriyle bu denli bire bir ilgilenen bir “Esenler 2.el eşya alan yerler” daha yoktur. Biz en modern, en çeşitli, en kaliteli ve en uygun ürünlerin hepsine sahip bir şirketiz. Çünkü biz tecrübemiz ve empati gücümüzle müşterilerimizi çok iyi anlıyor ve sonuna kadar müşterilerimizin arkasında duruyoruz.

 

Esenlerde İkinci el ve sıfır aldığımız eşyalardan bağzılarıysa şunlar;

İkinci el beyaz eşya alanlar,
İkinci el televizyon alan yerler,
İkinci el mobilya alanlar,
İkinci el koltuk alan yerler,
Spot eşya alanlar,
Antika eşya alanlar gibi insanlarımızın en çok tercih ettiği ürünleri sıraladık. Sizde bu ve buna benzer ikinci el veya sıfır eşyalara sahipseniz hemen eşyalarınızın fotoğrafını bize iletin, teklif verelim ve alışverişimizi tamamlayalım. İkinci el eşya aldığımız yerlerden biri de Esenyurt bölgesinde bulunmaktadır.

  • Görüntüleme: 462

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.