Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Çekmeköy İkinci El Eşya

Çekmeköy ikinci el eşya alanlar olarak sattığınız veya aldığınız ürünlerin en net çözme bizde. Sattığımız ürünlerin Siz hiçbir zarara girmeden değerine Kapınızdan alıyor nakit şekilde değerini size veriyoruz. Eğer Çekmeköy ikinci el eşya alanlar dan ürün almak istiyorsanız en makul size en uygun ucuz ve kaliteli malları size sunuyor. Ve isteğiniz doğrultusunda malları evinize getiriyoruz. İhtiyacınızı zevkinize ve bütçenize bizi anlatıyorsunuz. Biz sizin alabileceğiniz en ideal kaliteli ve estetik açıdan size en uygun ürünü bulup ürünü size sunuyoruz.

Çekmeköy 2.El Eşya Alan Yerler
Çekmeköy 2.El Eşya Alanlar
Biz Çekmeköy 2.el eşya alanlar olarak 20 yıllık tecrübeyle bu sorunun cevabını net ve gönül rahatlığı ile müşterilerimize verebiliyoruz. Evet bütün ürünlerimiz kaliteli. Bizi biz yapan 20 yıllık tecrübemizi müşterilerimize ispatladığımız en önemli prenseslerin bizden biri de ürünlerimizin hem güzel hem kaliteli olmasıdır. Üstelik ikinci el eşyaları satın aldıktan hemen sonra ürünleri bakıma, tamiri ,onarımı ve temizliğe gönderiyoruz. Ürünlerimiz estetik açıdan göze hitap ettiği gibi en kaliteli ve en temiz ürünleri 2.el eşya alanlar Çekmeköy size sunuyor.

Çekmeköy 2.El Eşya Alan Yerler
İkinci el Alım satımda Çekmeköy 2.el eşya alan yerler olarak müşterilerimizle hiçbir zaman irtibata kopamıyoruz. Sürekli iletişim halinde olduğumuz müşterilerimizden ürün alıp istedikleri zaman onlara yeni ürün veriyoruz. Üstelik bunu yaparken 2.el eşya alan yerler Çekmeköy olarak müşterilerimize çok iyi tanıdığımız için onların bütçesine be zevkine nokta atışı yapıyoruz. Çekmeköy 2. el eşya alanlar olarak müşterilerimiz sattıkları ürünleri titizlikle ve değerini aldığımızı görüyor aynı şekilde almak istedikleri ürünleri onları tanıdığımız için iyi tespitler yapıyoruz. Ayrıca personelimiz sürekli müşterilerimize destek oluyor ve ekibimiz müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olduğu için müşterimiz bizden çok memnun kalıyor ve bizi eşine dostuna tavsiye ediyor, bize kefil oluyor. Böylelikle ailemiz gün geçtikçe katlanmaya ve daha büyük bir aile olmaya devam ediyor.

  • Görüntüleme: 482

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.