Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Beykoz İkinci El Eşya

Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak önceliğimiz sizin ihtiyacınız. Bu nedenle her çeşit her model bünyemizde mevcuttur. Her türlü ikinci el ürünü 20 yıldır al sat yaparak bugünlere geldik ikinci mağazamızı kurduk ve sürekli büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tercihlerine dikkat ederek ve mutlu olacağınız fiyat ve ürünleri sizlere sunarak kaliteden ödün vermiyoruz. Kendinizi İkinci El Eşya İstanbul Spot’un ellerine bırakın gerisi bizde. İkinci el aldıklarımız ve sattıklarımız ürünlerden bazılarıysa;

• ikinci el mobilya alanlar,
• ikinci el koltuk takımı alanlar,
• ikinci el köşe takımı alan yerler,
• ikinci el yatak odası takımı alanlar,
• ikinci el televizyon alan yerler,
• ikinci el antika alanlar

 

Bu Kadarla Kalmıyoruz
Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak bünyemizde barındırdığımız eşyalar bu kadarla kalmıyor. Devamında Bilgisayar İkinci El Alanlar Laptop, İkinci El Alanlar, Bulaşık Makinesi İkinci El Eşya Alanlar olmaktadır. Aynı şekilde Çamaşır Makinesi İkinci El Eşya Alanlar, Kurutma Makinesi İkinci El Alanlar, Buzdolabı İkinci El Alanlar olmaktadır. Ayriyeten Ankastre İkinci El Alanlar, Fırın İkinci El Alanlar, Derin Dondurucu İkinci El Alanlarda sahibiz.

 

Her İhtiyaca En Kaliteli Ürünler
Beykoz İkinci Eşya Alanlar olarak yaşlısından gencine, yeni anne olacak anne adaylarından terfi alan doktora, öğrenciden evlenene her türlü bütçeye hitap ediyoruz. Ve Beykoz ikinci eşya alanlar olarak biz sizin ihtiyaca göre modern, şık, rahat, kullanışlı, uzun ömürlü ürünlerimiz mevcuttur. Kategori olarak çok geniş kapsamlı ürünlerimiz vardır. Ve Beykoz İkinci El Eşya Alanlar olarak bu ürünlerin kalitesinin, dayanıklılığının, uzum ömrün, sağlamlığın, gelişmişliğin garantisini veriyoruz. Beykoz İkinci El Eşya Alanlar olarak eski kullanmadığınız eşyaları alıyoruz. Aynı şekilde evinizde fazlalık yapan eşyalardan sizi kurtardığımız gibi size maddi kazanç sağlıyor. Ve bununla kalmayıp yeni ürünleriniz için evinizde yer açıyoruz. Beykoz İkinci El Eşya Alanlar olarak evinizi kalabalığından kurtarıp bu kalabalıklığı yapan eşyalarınızı alıyoruz. Bu eşyaları değerlendirip değerine ücret ödüyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen bizimle iletişime geçin

  • Görüntüleme: 480

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.