Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Beşiktaş İkinci El Eşya

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar olarak Beşiktaş’ın bütün dükkanları ve evleri bizim eserimiz. Biz kendi bölgemizle yetinmeyip sizin için genişledikçe siz bizi tanımaya başladınız. Ve bizi tanıdıkça memnun kaldınız. Bu vesileyle biz de sizin evlerinizi yeniledik, dükkanlarınızı baştan aşağı yerleştirdik. Ve bu hizmete tam gaz devam ediyoruz. Çünkü siz bizden memnun kaldığınız için bizimle iletişimi koparmıyorsunuz. Evinizin, dükkanınızın, eşinizin, dostunuzun her ihtiyacında bizimle iletişime geçiyorsunuz. Ve biz anında sizinle iletişime geçip her türlü ihtiyacınız için sizinle iletişime geçiyoruz. Ve dahi siz bizden memnun kaldıkça biz de sizin için elimizden gelen her şeyi yapmaya gayret gösteriyoruz.

 

Beşiktaş 2.El Eşya Alanlar
Beşiktaş 2.El Eşya Alanlar


Biz Beşiktaş 2.el eşya alanlar olarak iddia ediyoruz ki kalitenin tek ucuz adresiyiz. Çünkü bir ürün satışı yaparken bunca yılın verdiği tecrübeye ve anlayışa dayanıyoruz. Ve ilk önce siz değerli müşterilerimizi düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz. İddia ediyoruz ki en modern, en kaliteli ve en ucuz ürünler bizde. Görüntüsünü ya da markasına aldanıp milyonlarca paralar döktüğünüz ürünlere son. Ya da fiyatına aldanıp iki gün sonra çöpe attığınız tuzla buz olan ürünlerle artık son. Biz şirket olarak Beşiktaş’taki müşterilerimizin hem cebini hem de zevkini düşünüyoruz. Ve sizleri her daim memnun ediyoruz.

 

Beşiktaş İkinci El Eşya Alan Yerler


Beşiktaş ikinci el eşya alan yerler olarak her semtte olduğu gibi Beşiktaş’da da büyük bir ailemiz var. Ve biz bu aileyi daha da genişletmeyi planlıyoruz. Ve bir çok insana, bir çok yeni evliye, evini yenileyen, ürün satmak isteyene ulaşma gayretindeyiz. İşte bu yüzden Beşiktaş’da diğer semtler gibi bizim için çok kıymetli. Çünkü bizim ailemiz dediğimiz müşterilerimizin evini, barkını, işini, dükkanını baştan aşağı biz sizler için düzenliyor derleyip topluyoruz. Nasıl ki ailemiz bir ihtiyacı olduğunda ilk ailesine koşar. İşte bu doğrultuda sizin de herhangi bir ihtiyaç doğrultusunda anında bizi aramanızı temenni ediyoruz. Ve bunun için elimizden geleni en iyi şekilde yapmak için gayret gösteriyoruz. Ailemiz dediğimiz siz değerli müşterilerimiz ürün alımı ya da satımı yaparken ilk bizi arıyorsunuz. Biz birbirimizden memnun kaldığınız süreçte ise bağlarımızı hiç koparmıyor her daim iletişim halinde oluyoruz.

 

Aldığımız İkinci El Ve Sıfır Eşya Grupları;


Beşiktaş ikinci el beyaz eşya alanlar, ikinci el mobilya alanlar, ikinci el saat alanlar, ikinci el telefon alanlar, ikinci el televizyon alanlar, ikinci el çamaşır makinesi alanlar, ikinci el klima alanlar, ikinci el yatak odası alanlar, ikinci el koltuk alanlar, ikinci el halı alanlar gibi ikinci el ve sıfır eşyaları almaktayız.

  • Görüntüleme: 425

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.