Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Bayrampaşa İkinci El Eşya

Bayrampaşa İkinci El Eşya Alanlar olarak biliyoruz ki ne kadar severek alsanız da bir gün koltuk takımınızdan, televizyon ünitenizden, giysi dolabınızdan sıkılacaksınız. Ya da ne kadar para dökmüş olursanız olun beyaz eşyalarınız yıpranacak ve tamir edilemez bir hal alacak. Bu nedenle biz her daim buradayız. Firma olarak yeni ve dinamik tuttuğumuz ürünlerimiz en kaliteli, en modern, en şık haliyle ürünlerimizi bünyemizde sizler için barındırıyoruz. Tabii ki de en ucuz ama kaliteden asla ödün vermeyen ürünler de bizim firmamıza ait. Siz yeter ki kaliteli ucuz ve modern ürünler talep edin. Biz sizin için her çeşidini önünüze serelim.

Bayrampaşa 2.el eşya alanlar
Bayrampaşa 2.El Eşya Alanlar


Bayrampaşa 2.El Eşya Alanlar sayesinde kazanç sağlayarak evinizi baştan aşağı yenileyin. Bunu yapmak bizim sayemizde artık çok basit. Zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Whatsapp üzerinden satmak istediğiniz ne ürün varsa onun fotoğrafını atın. Fotoğrafını attığınız bu ürün hakkında ayrıntılı bir şekilde görüşelim. Ve ürüne birlikte maddi açıdan bir değer biçelim. Sonrasını siz düşünmeyin. Almak ya da satmak istediğiniz ürünü bizim güvenli kollarımıza bırakın. Biz kapınıza kadar geliyor, ürünü inceliyoruz. Eğer ürün whatsappda bahsedildiği gibiyse ürünü özel araçlarımızla yüklüyoruz. Sonrasında size ürünün birlikte biçtiğimiz maddi değerini sizlere elden nakit olarak teslim ediyoruz. Bu parayla ister eski eşyanızdan boşalan yeri dolduruyorsunuz isterseniz başka bir şey için gönlünüzce harcıyorsunuz.

Bayrampaşa İkinci El Eşya Alan Yerler


İşte Bayrampaşa ikinci el eşya alan yerler ve Türkiye ‘deki ikinci el spotçularda en kaliteli, gönlünüze ve cebinize uyan en ideal ürünler bizde. Yeter ki siz ne almak istediğinize karar verin. Her türlü mobilyanın, beyaz eşyanın, elektronik eşyanın en kalitelisi ve en ucuzu bizde. Biz sizlere evinizin her türlü ihtiyacına karşılık hizmet sunuyoruz. Tek ihtiyacınız olan bizimle iletişime geçmek. Böylelikle en uygun en, en ideal, en şık ürünlere sahip oluyorsunuz. Bizim tek temennimiz sizin mutluluğunuz. Ürün alırken o ürünün içinize sinmedi, beğenmemiş. Ödeme sırası geldiğinde ise mutluluğunuzun bozulmaması. Bu vesileyle cebinize uygun ödeme planlaması yapıyoruz. Her şey siz değerli müşterilerimiz için.

 

Bayrampaşa İkinci El Eşya Alanlar olarak Alabileceğimiz Eşyalar;


ikinci el avize alanlar, ikinci el ps4 alan yerler, antika alan yerler, ikinci el yatak odası takımı alanlar, ikinci el yemek odası alanlar, ikinci el yatak alanlar, ikinci el halı alanlar, ikinci el koltuk alanlar, ikinci el buzdolabı alanlar gibi birçok ikinci el ve sıfır eşya almaktayız.

  • Görüntüleme: 371

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.