Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Başakşehir İkinci El Eşya

Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar olarak prensibli, işini hakkıyla yapan ciddi bir şirketiz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizi ailemiz olarak görüyor ve ailemizi genişletmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için sadece bölgesel değil tüm İstanbul’a hatta tüm Türkiye ‘ye yayılmayı planlıyoruz. Bu yüzden bu yayılmanın en güzel aracı olan interneti ve sosyal medyayı 7/24 layığıyla kullanıyoruz. Her daim bu siteleri güncelliyoruz ki alım ve satım yapmak isteyen siz değerli müşterilerimiz, ailemiz memnun kalsın ve genişlesin. Bu bağlamda biz kendi bölgemizle sınırlı kalmayıp genişlemek için elimizden geleni yapıyoruz yani beylikdüzü gibi yerlerde de hizmet veriyoruz. İşte bu yüzden Başakşehir’de dahil olmak üzeri İstanbul’daki bütün ekonomik ve güzel evlerin arkasında biz varız. İşte bu memnuniyetten dolayı ailemiz hiç eksilmiyor, aksine sürekli iradeli bir şekilde genişliyor ve git gide katlanarak büyüyoruz..

Başakşehir 2.El Eşya Alanlar


Başakşehir İkinci El Eşya Alım Satım
Siz eğer Başakşehir ikinci el eşya alım satım da ürün satmayı değil almayı istiyorsanız bu sefer Facebook’tan ya da Instagram’da beğendiğiniz ürünlerden ya da size WhatsApp üzerinden attığımız resimdeki ürünlerden hangi ürünü beğeniyorsanız bize bildiriyorsunuz. Bakımı, onarımı ve temizliği yapılmıştır, özenle muhafaza edilen bu ürünü yine aynı titizlik ve özenle sizlerin kapısına getiriyoruz. Ürünümüz telefonunda anlatılandan farklı çıkması gibi bir ihtimal asla olmuyor. Ki biz paranızı kapınızda alarak bunun güvencesini sizlere %100 veriyoruz. Artık size ait olan ürünü istediğiniz yere düzenli bir şekilde yerleştiriyorum. Ürünü kullanılabilecek hale getirip size sunuyoruz. Size geriye o ürünü rahatça ve huzurla kullanmak kalıyor.

Başakşehir 2.el eşya alan yerler


Bizim Başakşehir İkinci El Eşya Alan Yerler olarak en birincil önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi olabildiğince memnun kılmaktır. Sizin için her daim çalışıyor, çabalıyoruz. Bunu yaparken sadece iki büyük mağazamızla yetinmiyor sizin için bütün İstanbul’a teknolojiyle birlikte açılıyoruz. Üstelik bize ulaşmak çok basit. Sosyal medyalarımız ya da internet sitemiz aracılığıyla bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizin için birebir ve uzaktan destek, kurulum, onarım, bakım, temizlik, ulaşım, alım, satım gibi bir çok işlemleri yapıyoruz. Yeter ki siz memnun olun. Bizim Başakşehir ikinci el eşya alanlar olarak bir çok alanda personel barındırmamız da ki ve çeşit çeşit kaliteli ürünleri bünyemizde barındırmamız da ki en önemli neden bu. Sizlerin memnuniyeti.

Başakşehir’de aldığımız ikinci el ve sıfır eşyalar ;
Başakşehir ikinci el beyaz eşya alanlar,
Başakşehir ikinci el koltuk alanlar,
Başakşehir ikinci el mobilya alanlar,
Başakşehir ikinci el elektronik eşya alanlar
televizyon, bilgisayar, laptop, buzdolabı, dolap, oturma grubu, yatak odası takımı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, lcd tv, plazma tv, 4k uhd tv gibi bir çok eşyayı alıyoruz. Yeter ki arayın değerlendirelim.

  • Görüntüleme: 449

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.