Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Bakırköy İkinci El Eşya

Bakırköy de ucuza ikinci el eşya satan bir yer arıyorsanız bakırköy’ün en ucuz ve en kaliteli 2. El eşya satan en doğru düzgün hizmet veren 2. El eşya firmasına davetlisiniz. Bakırköy ikinci el eşya satan yerler ve Bakırköy ikinci el eşya alan yerler olarak ucuza 2. El eşya satıyoruz. Bakırköy de oturuyorsanız eliniz de ikinci el eşyalarınız var ve satışını yapmak istiyorsanız doğruca bize gelin ve ikinci el eşyalarınızı değerinden alalım yerine nakit olarak paranızı hemen size teslim edelim. Bakırköy 2. El eşya alanlar olarak size güvenilir ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz. İkinci el led ekran tv ihtiyacınız var ise onun için de bize ulaşabilirsiniz. İster ikinci el televizyon isterseniz ikinci el bulaşık makinası fark etmez dilediğiniz ikinci el eşyaya bizim ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Bakırköy ikinci el eşya alanlar ve Bakırköy ikinci el eşya satanlar olarak kaliteli 2. El eşya satıyoruz. İkinci el eşyanın en ucuz ve en kalitesini görmek için hemen ikinci el eşya firmamızı ziyaret ediniz. Sıfır kalitesin de ikinci el eşyalar için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Doğru düzgün ikinci el eşya hizmeti istiyorsanız hala ne duruyorsunuz. Eliniz de olan ikinci el eşyalarınız ile bize gelin değerinden alalım ve başka ihtiyacı olan müşterilerimize uygun fiyatlardan satalım. Bakırköy 2. El eşya alan yerler olarak bize güvenebilirsiniz.

Çocuklarınız ve eşiniz ile mutlu ve sıcak bir ev ortamı istiyorsanız işe eviniz de ki mobilyalarınızı değiştirmek ile başlayın eski mobilyalarınızı bize getirin ve ikinci el eşya firmamızdan tam evinize layık kaliteli son moda olan ikinci el mobilya alın ve götürün. İkinci el mobilya ya da ikinci el koltuk takımlarını ikinci el eşya firmamızdan çok ucuza temin edebilirsiniz. Bakırköy ikinci el eşya satanlar olarak aradığınız da karşınıza çıkabilecek en güvenilir ikinci el eşya firması biziz. Ucuz ve sıfır kalitesin de ikinci el eşya almak için hemen bizi arayın.

  • Görüntüleme: 452

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.