Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Bahçelievler İkinci El Eşya

Biz Bahçelievler ikinci el eşya alanlar olarak mağazalarımızın bulunduğu bölgeyle sınırlı kalmayıp İstanbul geneline yayıldık. Bunu yapmamızdaki en büyük amaç tabii ki de sizlersiniz. Biz her daim ilk önce müşterilerimizi düşünüyoruz.Müşterilerimizin ürünleri ucuza satmaması ya da kalitesiz malları pahalıya almaması bizim için çok önemli. Biz müşterimizin mallarını değerine alıyoruz. Burada amacımız kâr etmek değil. Müşteri kazanmak ve sizinle olan irtibatı koparmamak. Aynı şekilde müşterilerimize ürün satarken de tek amacımız sizin kârınız. Cebinizdeki nakit parayı ucuz ve kaliteli ürün satarak olabildiğince yerinde tutmak. Siz ürünler sayesinde alım ve satım yaparken kâr ettikçe kendimiz yapmışcasına memnun oluyoruz.

 

Bahçelievler 2.el eşya alanlar


Biz ikinci el ürün aldığımızda her zaman aynı yolu izliyoruz. Ürünleri alıp mağazamızda ve sosyal medyamızda siz değerli müşterilerimize sunmadan önce bu ikinci el ürünleri gerekli yerlere götürüyoruz. Mobilya, yatak ya da ahşap ev mobilyası ise bu alanlarda çalışan bakımını ve onarımını yapan anlaşmalı yerlere ürününüzü teslim ediyoruz. Bağçelievler 2.el eşya alanlar, ürünleriniz eğer elektronik eşya, ya da beyaz eşya kategorisindeyse anında garantisiyle teknik servisine gönderiyoruz. Ürün ikinci el haline yaklaştığı zaman her ürünü temizliğe gönderiyoruz. Devamında ise onarımdan ve temizlikten çıkmış sıfır değerindeki ürünlerimizi özenle paketliyoruz. Bütün işlemleri bitmiş, sıfıra yakın bu ürünleri sizler için artık hazır. Ve mağazamızda, sosyal medyamızda, internet sitemizde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Bahçelievler 2.el eşya alan yerler


Bahçelievler 2.el eşya alan yerler iddia ediyor ki Türkiye’nin çoğu iline nazaran en güvenilir şirketiz. Bizi diğer firmalardan ayıra en büyük özellik müşterilerimizin cebindeki parayı, kendi paramızmış gibi düşünmek. İşte bu nedenle bir çok şirkete kıyasla biz daima verdiğiniz sözün arkasındayız. İşte biz şirket olarak bu kadar kendimizde emin çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki sizin Türkiye’de güvendiğiniz tek adres biziz. Bu nedenle ve bu prensip doğrultusunda çalıştığımız için sizleri her daim düşünüyoruz. Biz yirmi yıllık bir şirket olarak sizi en iyi anlayan ve olayları sizin açınızdan görebilen bir şirketiz. Bu nedenle de size bütün yardımları duaya hazır büyük bir ekibiz.

  • Görüntüleme: 411

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.