Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Bağcılar İkinci El Eşya

Biz iddia ediyoruz ki bu sektörde birinciyiz. Çünkü İstanbul ve hatta Türkiye’nın bir çok yerine ulaşım sağlayabiliyoruz. 7/24 saat müşterilerimizle iletişim kurabiliyoruz. Müşterimiz için her türlü çabayı sarf edebiliyoruz. Sosyal ağ olarak en geniş kapsamlı firmayız. İkinci el ürünleri alır almaz bakıma, onarıma, teknik servise ve temizlemeye veren sektörüz. Bu sektörde en büyük mağazalara ve en büyük en geniş aktif personeline sahibiz. İşte bütün bunlar ve daha fazlası için boz buradayız. Ve bu kadar iddialıyız. Çünkü bizim amacımız birincil olarak sizlerin memnuniyeti. İkncil olarak ise Türkiye geneline yayılabilmek. İşte biz bağcılar ikinci el eşya alanlar olarak ve şirketimizin içindeki çalışan personal olarak bu kadar çabalıyoruz . Ve bütün bu çabamız sizler için. Türkiye geneline yayılıp sizlere ulaşmak. Sizin kârlı bir şekilde ürün alıp sayfanızı sağlamak.

 

Bağcılar 2.El Eşya Alanlar

İşte bunda çok iddialıyız. Çünkü biz Bağcılar 2.el eşya alanlar olarak gelişmezden hiçbir zaman vazgeçmiyoruz. Bundan dolayı İstanbul’a yayılmaya başladık bile. Ve yayıldığımız yerlerden biri ise Bağcılar. Biz biliyoruz ki bir çok il ve ilçede sırf istediği ürünü bulamadı diye istemeye istemeye evini düzen yeni gelinler var. Ve dahi yeni ürün almak isterken ya da kullanmadığı ürünü satmak isterken kazıklamam, ürününü maliyetinin çok altında satan insanlar var. Bunun devamında ise biz dedik ki neden bölgemizle sınırlı kalalım ki ? Bütün Türkiye ‘ye yayılalım. Böylece insanlar almak istediği ürünleri, en kaliteli en ucuz en modern ürünleri alsınlar. Ya da ürün değiştirmek istiyorlarsa bunu en uygun fiyata yapsınlar. Ve dahi hiçbir ürün almak istemiyor, sadece satmak istiyorlarsa bu ürünleri de değerine, kazıklamadan satsınlar.

 

Bağcılar 2.El Eşya Alan Yerler

Bağcılar 2.el eşya alan yerler olarak Türkiye’ye yayılma çabamızdaki tek amaç siz değerli müşterilerimizi ailemize katmak. Ve bunun sayesinde ürün alırken sizin cebini düşünmek. Ya da ürün satıyorsanız kazancınızı sağlamak. Biz bütün yönlerden her daim ilk önce sizleri düşünüyoruz. Bizi neden bu kadar düşünüyorsunuz diye sormayın. Çünkü biz sizi birer aile olarak görüyoruz. Ve sizin bizimle uzun yıllar irtibatı koparmamanızı diliyoruz. Bu nedenle siz bizim için en birincil önceliksiniz.

  • Görüntüleme: 484

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.