Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Avcılar İkinci El Eşya

Ucuz ve aynı zaman da kaliteli 2. El eşya sahibi olmak ister misiniz? Eğer sıfır kalitesin de ikinci el eşyalara ulaşmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Kafanız da olan kaliteli ve ucuz ikinci el eşyalara sizleri hemen ulaştıralım. Avcılar ikinci el eşya alan yerler ve avcılar ikinci el eşya satan yerler olarak en kaliteli en ucuz 2. el eşya satışı yapıyoruz. Eviniz de oturup şampiyonluk maçları ve daha fazlasını izleyebileceğiniz sıfır kalitesin de ikinci el lcd televizyon almak isterseniz bizi arayın. Avcılar 2. El eşya arıyorsan ikinci el eşyanın en kaliteli satış yapan yerindesin demektir. İhtiyacınız olabilecek her türlü ikinci el eşyaya bizimle hemen ulaşma fırsatını kaçırmayın.

Çamaşır makinanız eskisi gibi çamaşırlarınızı güzel yıkamıyor ve artık sizin yeni bir çamaşır makinasına mı ihtiyacınız var sıfırını almaya maddi durumunuz yetmiyor ise dert etmeyin bize gelin ikinci el çamaşır makinası alın çamaşırlarınız eskisi gibi tertemiz yıpranmadan yıkansın.Avcılar ikinci el eşya alan yerler ve avcılar ikinci el eşya satan yerler olarak kaliteli ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz. İkinci el eşya arıyorsanız doğruca bize gelin ve ikinci el eşyalarımızı gözleriniz ile görün.

Ucuza 2. El eşya bizden alınır. Avcılar ikinci el eşya alan yerler olarak da bize ulaşabilir ve eski eşyalarınızı bize getirebilirsiniz. Avcılar ikinci el eşya alanlar olarak bize getirdiğiniz eski eşyalarınızı değerinden alıyoruz ve nakit para olarak hemen paranızı veriyoruz. Avcılar ucuz ikinci el eşya satan yerler ve avcılar kaliteli ikinci el eşya satanların tek adresi biziz. İkinci el cafe malzemeleri ihtiyacınız var ise doğruca bize gelin ve ikinci el cafe malzemelerini alın götürün. Ucuz ikinci el cafe malzemeleri almak istediğiniz de aklınıza ilk gelen 2. El eşyacı biz olalım. Müşterilerinize hoş bir mekan ayarlamak için ikinci el cafe malzemelerini bizden alın. İkinci el antika eşyalarınızı da alıp satıyoruz. Eviniz de olan ve artık satmak istediğini ikinci el antika eşyalarınızı bize getirin değerinden alalım.

Avcılar 2.El Eşya Alım Satım Avcılar Spot Eşya Alan Yerler Avcılar Eski Eşya Alanlar Avcılar İkinci El Eşya Alınır Satılır Avcılar Antika Eşya Alım Satım Avcılar İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Avcılar İkinci El Mobilya Alanlar Avcılarde Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

  • Görüntüleme: 523

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.