Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Ataşehir İkinci El Eşya

Ataşehir ikinci el eşya satanlar ya da ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak aradığınız da en kaliteli en ucuz ikinci el eşyalara anın da sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir de oturuyor ve sık sık misafirleriniz geliyor ise ve eviniz de eksik olan eşyalarınızı almak istiyorsanız bize ulaşın. Sizleri dilediğiniz 2. El eşyalara hemen ulaştıralım. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler olarak da aradığınız da satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızı bize getirin değerinden alalım nakit olarak size ödemenizi yapalım. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler olarak eski eşyalarınızı hemen sizlerden temin ediyoruz. Eviniz de kullanmadığınız artık elden çıkarmak istediğiniz eski eşyalarınızı bize getirin hemen sizlerden temin edelim.

Ataşehir ikinci el eşya satan yerler ya da ataşehir 2. El eşya alan yerler aradığınız derhal bize gelin ikinci el eşyalarınızı sizlerden hemen temin edelim. Ya da ihtiyacınız olabilecek her türlü 2. El eşyayı bizi arayın sorun elimiz de var ise gelin götürün sizin olsun. Ataşehir ikinci el eşya kalitesini yaşamak ve yaşatmak için bizimle iletişime geçin. Çevreniz de ikinci el eşya ihtiyacı olan birileri olduğun da bizi arayın ve onlara ulaşmamızı sağlayın. Misafirleriniz eve geldiğin de onları ağırlayabileceğiniz kaliteli ve ucuz ikinci el eşyalara sahip olmak istiyorsanız bizi arayın.

Ataşehir ikinci el eşya alanlar ya da ataşehir ikinci el eşya satanlar olarak sizlere birinci sınıf kalite de ataşehir semtine yakışır 2. El eşyalar satıyoruz. Hem ucuz hem kaliteli ikisi bir arada bu ikinci el eşya fırsatını kaçırmayın üzülürsünüz. Ataşehir de iş yerinize alacağınız ikinci el eşyalar olduğun da doğruca bize gelebilirsiniz. Ya da iş yerinizi boşaltıyorsanız eski eşyalarınızı satıp para kazanmak isterseniz bizi arayın ve ikinci el eşyalarınızı sizlerden hemen temin edelim. Kaliteli ve ucuza ikinci el eşya bulmak çok zor değil bizimle çok kolay. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler veya ataşehir ikinci el eşya satan yerler olarak sizlere en kaliteli 2. El eşya hizmeti vermek için uğraşıyoruz.

 

Ataşehir 2.El Eşya Alım Satım Ataşehir Spot Eşya Alan Yerler Ataşehir Eski Eşya Alanlar Ataşehir İkinci El Eşya Alınır Satılır Ataşehir Antika Eşya Alım Satım Ataşehir İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Ataşehir İkinci El Mobilya Alanlar Ataşehirde Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

  • Görüntüleme: 457

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.