Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Arnavutköy İkinci El Eşya

İstanbul avrupa yakası arnavutköy ilçesinde ikinci el eşya alanlar olarak firmamız önde gelmektedir. Evlerinizde iş yerlerinizde satmak istediğiniz ürünler var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerinizi değerinde nakit olarak almaktayız. Müşterilerimizin çoğu ev yada ofis eşyalarını daha pahalı almak yerine firmamızdan daha uygun bütçe ile düzebilmektedir. Ayrıca ikinci el eşya günümüzde önemli bir sektör haline gelmiştir.

Arnavut köyde eşya alanlar ve satanlar siz değerli müşterilerimize en ekonomik şekilde ev eşyası sahibi olma imkanı sağlar.

Ürünleriniz adresinize teslim edilir.

Ürünleriniz adresinizden değerinde nakit olarak alınır.

Arnavutköy ikinci el eşya temini

Arnavutköy 2.el eşya alanlar

Arnavutköyde ikinci el eşya satışı

Arnavutköyde ikinci el eşya alanlar

  • Görüntüleme: 505

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.