Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

Adalar İkinci El Eşya

Adalar ikinci el eşya alanlar olarak sizi çok iyi anlıyoruz. Ve biliyoruz ki evinizin en huzur bulduğunuz köşelerinden birisi de muhteşem kokulu bahçeniz. Mor begonvillerle süslediğiniz, özenle yerleştirdiğiniz bahçenizin ya da balkonunuzun sizin için değerini İstanbul İkinci El Eşya Alanlar olarak çok iyi biliyoruz. Adanın o huzur verici havasının ve kokusunu içine çekerek çayınızı, kahvenizi yudumladığınız, arkadaşlarınızla sohbet ettiğinizi tahmin ediyoruz. Ve bu güzel ve huzurlu ortamda mimarı olduğunuz çiçeklerinizin arasında sizin daha da huzurlu olmanızı sağlıyoruz. Estetik ve rahatlık açısından önem verdiğiniz bahçenizin ya da balkonunuzun masa ya da koltuk takımını bizden temin edebileceğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü Adalar İkinci El Eşya Alanlar olarak bahçe ve balkon takımlarının en şık, en konforlu ürünlerini barındırdığımızı biliyoruz. Ve bu ürünlerin şıklığını ve rahatlığını gördükten sonra siz de bizi tercih etmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.

 

Adalar 2.el eşya alanlar

Biz Adalar 2.El Eşya Alanlar olarak her üründe en kaliteli, en dayanıklı ve en sağlam ürün garantisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bunu yaparken asla sizin zevkinizden, bütçenizden ve kaliteli mal isteğinizden ödün vermiyoruz. Çünkü biliyoruz ki her müşterimiz gibi Adada yaşayan ve sakinliği seven değerli müşterilerimiz de cebine en uygun estetik ve sağlamlık açısından en ideal ürünü evinizin her köşesinde görmek istiyorsunuz. İşte biz 2.El Eşya Alanlar Adalar olarak size bunu sağlıyoruz. Bu prensiple çalışıyor ve evinizin her köşesine en sağlam ve modern ürünleri birebir tüm titizlikle yerleştiriyoruz. Üsteli bunu sizinle birlikte iç dekorasyonda tecrübeli elemanlarımızla yapıyoruz. Evinizi sizin zevkinize göre en güzel şekliyle yerleştiriyoruz. Ve bunu yaparken evinizin biçimine, rengine bakıyoruz. Ayrıca evinizin en geniş , ferah rahat şekilde tutabilmeniz için de ürünleri özenle seçip titizlikle yerleştiriyoruz.

Adalar 2.el eşya alan yerler

Durmayın. Hemen bizi arayın. Çünkü biz Adalar 2.El Eşya Alan yerler olarak sizin aradığınız ürünlerin ne olduğunu araştırıp buluyoruz Ve istediğiniz doğrultusunda aradığınız ürünün birebir aynısını size getiriyoruz. Üstelik bunu yaparken aldığınız ürünlerin yarısı bizden oluyor. Evet bunu da yapıyoruz. Yenilemek istediğiniz bahçenizdeki eski ürünleri değerine bize satıyorsunuz. Böylece eskiyen ürünlerinizi değerine alıyoruz. Yeni ürünlerinizin ödemesini kolaylaştırıyorsunuz. Size sadece bahçenizde keyif almak kalıyor.

  • Görüntüleme: 497

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.