Mon - Fri: 8:00 - 22:00 / Hergün - İkinciel Eşya Alım Satım Doğuş İkinciel Eşya

İletişim Bilgilerimiz

Adres    : Mehterçeşme  /Esenyurt 
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       :  (0531) 311 90 30
Mail       : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

  • Görüntüleme: 460

Hakkımızda

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete geçen firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. Sektöründe kendi web sitesine sahip, internet üzerinden müşterilerine ulaşabilen ve elektronik imkanları en sık şekilde kullanan ilk firmalardan olmasının yanı sıra, ücretsiz keşif ve uzman ekspertiz hizmetini en profesyonel şekilde vermektedir.


     Teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanan işinin ehli ve profesyonel ekibimizle isterseniz telefonla, isterseniz mail yolu ile, isterseniz internet sitemiz üzerinden canlı destek hatta ile veya whatsapp ile iletişim kurabilir, istediğiniz konular hakkında anında bilgi alabilir, eşyalarınızın fiyatlandırmasını isteyebilirsiniz.


İstanbul sınırları içerisinde bulunan her ilçe, mahalle ve sokağa mesafe fark etmeksizin hizmet veren firmamız, sizlerden gelen eşya satış taleplerini anında değerlendiriyor, satabileceğimiz ürünler olması halinde ise sizlere mümkün olan en yüksek fiyatı veriyor, fiyat konusunda anlaşmamız halinde ise aynı gün içerisinde nakit olarak eşyalarınızı satın alıyor. Eşyalarınızın alımı esnasında sizlere ücretsiz nakliye ve taşıma hizmeti verdiğimiz için hiçbir masrafa katlanmadan, hiçbir zahmet çekmeden eşyalarınızı teslim ediyorsunuz.


    İkinci el eşya satmak son derece basit ve kolay bir işlem olsa da doğru kişilerle iş yapmadığınız takdirde bu işlem çileye dönebilir. En önemlisi çalıştığınız firma güvenilir ve güçlü olmalı, sizlere söz verdiği gün adresinizde olmalı, eşyalarınıza verdiği fiyatta mutabık kalmalı, sizlerden ikinci bir indirim istemeden, hiçbir nakliye ve taşıma ücreti talep etmeden kısacası sizleri mağdur edip, problem çıkarmadan eşyalarınızı adresinizden almalıdır.


    Firmamız sizlere güler yüzlü, kaliteli hizmeti en hızlı şekilde vermek için haftanın her günü İstanbul genelinde uzaklık/yakınlık ayırt etmeksizin çalışmaktadır. Sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Misyonumuz-Vizyonumuz;


♣ Misyonumuz; insanlara kaliteyi ucuza ulaştırmak, uygun fiyatlara sıfır veya ikinci el eşyalarımızla evlerini gönüllerince dekor etmelerini sağlamaktır. ürünlerimizi daha fazla insana ulaştırmanın yollarını aramaktayız. Ayrım yapmaksızın en iyi toptancılarla çalışarak her zevke ve her bütçeye uygun ürünleri bulup müşterimizin mutlu ayrılmasını sağlıyor satış sonrası ürünlerimizin arkasında duruyoruz. İkinci el eşyalarınızı değerinde alıyor isteğe göre takas yapıyoruz.

♣ Vizyonumuz; kalitede çıtayı sürekli yüksek tutarak müşterilerimizi memnun uğurlamak. Sıfır ve ikinci el eşyada güvenirliğimizi korumak. Ürünlerin hem kaliteli hem ucuz olması kaliteyi ucuza satıyoruz sloganıyla ilerlemeye devam etmek. Mobilya oturma grupları yatak odası ve beyaz eşyada ilk tercih edilenler arasında olmak. Değerlerimiz Yenilik kalite güven disiplin dürüstlük. İhtiyaçları zamanında karşılamak.

  • Görüntüleme: 497

2000 yılında Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan Şirinevler semtinde faaliyete gösteren firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen İkinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. 

ADRES BİLGİLERİMİZ

Adres    : Esenyurt
Telefon  : (0212) 000 00 00
Cep       : (0531) 311 90 30
Mail       : dogusikincielesyacom@gmail.com

İstanbul'un her yerinde Spot - Sıfır ve İkinci El Eşyalarınızı, Halılarınızı, Antikalarınızı, Yatak Odalarınızı, Yemek Odalarınızı, Koltuk Takımlarınızı, Elektronik Eşyalarınızeşyalarınız değerine nakit olarak alınır, satılır.